PRIMĂRIA --> Registrul Agricol

OFERTE VÂNZARE TEREN EXTRAVILAN 2022

Documente pdf
Ofertă vânzare suprafața de 1,44 ha teren extravilan, vânzători:Anton Mariea, Roșca Costel, Roșca Brândușa,Manolache Lăcrămioara.
Ofertă vânzare suprafața de 0,54 ha teren extravilan, vânzător Stafie Costel
Ofertă vânzare suprafața de 0,27 ha teren extravilan, vânzător: Maxim Verginica
Ofertă vânzare suprafața de 0,36 ha teren extravilan, vânzător: Maxim Verginica
Ofertă vânzare teren extravilan,suprafața de 0,24 ha,vânzător Nistor Ion
Ofertă vînzare suprafața de 0,3474 ha teren extravilan, vânzători- Stafie Gabriela, Tudor Adriana.
Comunicare acceptare ofertă vînzare, suprafața de 0.3474 ha teren extravilan, vânzători: Stafie Gabriela , Tudor Adriana.
Oferta vanzare suprafata de 0.25 ha teren extravilan, vanzator: Gavriloaia Gheorghe
Oferta vanzare suprafata de 0.27 ha teren extravilan, vanzator Gavriloaia Gheorghe
Oferta vanzare suprafata de 0.41 ha teren extravilan, vanzator Gavriloaia Gheorghe.
Ofertă vânzare suprafața de 0,24ha teren extravilan, vânzător Guiducci Diana
Acceptare ofertă vânzare suprafața de 0,25 ha teren extravilan, vânzător Gavriloaia Gheorghe.
Oferta vanzare-suprafata de 1,67 ha, vanzator- Soptelea Lucretiea
Ofertă vânzare suprafața de 1,08 ka , vânzător- Catană Mihaela-Cristina.
Ofertă vânzare suprafața de 0,54 ha teren, vânzător-Stafie Costel.
Ofertă vânzare suprafața de 1,30 ha teren, vânzător- Robu Mariana
Ofertă vânzare suprafața de 0,36 ha teren, vânzător- Robu Mariana
Ofertă vînzare suprafața de 0.60 ha teren extravilan-vânzător LUCHIAN GHEORGHE
Ofertă vânzare suprafața de 0.60 ha teren extravilan-vânzător- MURARU MARICICA
Ofertă vânzare suprafața de 0.20 ha teren extravilan- vânzător MUNTEANU TINCA
Ofertă vânzare suprafața de 0.36 ha teren extravilan-vânzător MONORANU VERONICA
Ofertă vânzare suprafața de 0,72 ha teren extravilan- vânzător -IOAN MARIA.
Ofertă vânzare suprafața de 0,54 ha teren extravilan-vânzător ILIOAIA ION
Oferă vânzare suprafața de 0,63 ha teren extravilan- vânzător ILIOAIA ION
Ofertă vânzare suprafața de 0,36 ha teren extravilan- vânzător ILIOAIA ION.
Ofertă vânzare suprafața de 0,0584 ha teren extravilan-vânzător IFTIMIA RELU, IFTIMIE GIOVANI-ROBERT.
Ofertă vânzare suprafața de 0,36 ha teren extravilan- vânzător IFTIMIA RELU, IFTIMIA GIOVANI-ROBERT.
Ofertă vânzare suprafața de 0,17ha teren extravilan-vânzător HEREMCIUC ANA.
Ofertă vânzare suprafața de 0,17ha teren extravilan- vânzător IONESCU AFRODETA.
Ofertă vânzare suprafața de 21,26 ha teren extravilan-vănzători: Oprinoiu Monica-Livia și Bică Maria-Luiza.
Comunicare acceptare ofertă vânzare suprafața de 0.36ha teren extravilan-vânzători: IFTIMIA RELU și IFTIMIE GIOVANI-ROBERT
Comunicare acceptare ofertă vânzare suprafața de 0.0584ha teren extravilan-vânzători: IFTIMIA RELU și IFTIMIE GIOVANI-ROBERT
Comunicare acceptare ofertă vânzare suprafața de 0.36ha teren extravilan-vânzător:ILIOAIA ION
Comunicare acceptare ofertă vânzare suprafața de 1.08ha teren extravilan-vânzător: CATANĂ MIHAELA-CRISTINA.
Ofertă vânzare suprafața de 0,32ha teren extravilan-vânzător LUCHIAN C. ION
Comunicare acceptare ofertă vânzare, suprafața de 21,26 ha teren extravilan-vânzători Oprinoiu Monica-Livia și Bică Maria-Luiza.

Data creare: 06-01-2022 10:55:17

OFERTE VÂNZARE TERENURI - conform Legii nr. 17/2014 - anul 2021